Michalina Olszewska

Michalina Olszewska (1)

Absolwentka Oddziału Stomatologicznego i Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-aging oraz AAAM (American Academy of Aesthetic Medicine). Pani Doktor ukończyła cykl szkoleń z zakresu transplantacji włosów w klinice Talizi w Tbilisi.

 

Dr Michalina specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny prewencyjnej i anty-aging, szczególnie z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. W swojej pracy największą wagę przykłada do bezpieczeństwa oraz jak najbardziej naturalnego efektu i skuteczności zabiegu. Misją pani doktor jest pomoc pacjentom tak, aby czuli się jak najlepiej w swoim ciele. Wygląd zewnętrzny jest naszą wizytówką, w dużej mierze odpowiada także za pewność siebie. Działania skupione są na uwydatnianiu piękna poprzez podkreślenie naturalnych cech pacjenta. Z radością obserwuje rozwój medycyny estetycznej w ostatnich dekadach i uczestniczy w tym procesie - stale podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na kursy, szkolenia oraz kongresy, a także szkoląc nowych specjalistów w dziedzinie.

 

Medycyna estetyczna to ogromna pasja dr Michaliny - wierzy, że pacjenci zasługują na najnowocześniejsze i najefektywniejsze metody działania, które także gwarantują największe bezpieczeństwo zabiegów.

Newsletter

newsletter_bg

Al. Zwycięstwa 48, Gdańsk 80-210

 

Telefon:

58 358 85 00

E-mail:

v@vivaestetica.pl