Blefaroplastyka - plastyka powiek w Gdańsku -10%

Projekt bez nazwy (71)

 

Blefaroplastyka – plastyka powiek górnych i dolnych w Gdańsku

 

Skorzystaj z promocji -10% na zabieg plastyki powiek (blefaroplastyki) w Gdańsku.

 

Plastyka powiek, znana również jako blefaroplastyka, to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej w Viva Estetica. Zabieg ten może znacząco poprawić wygląd twarzy, odmładzając okolice oczu nadając im wyrazistość i świeżość.

 

Co to jest BLEFAROPLASTYKA?

Blefaroplastyka to chirurgiczna korekcja powiek, która polega na usunięciu nadmiaru skóry. Wyróżniamy dwa rodzaje zabiegu:

1)      Plastyka powiek górnych – zabieg koncentruje się na usunięciu opadającej skóry, która może wiązać się z ograniczonym polem widzenia oraz nadawać zmęczony wyraz twarzy. Zabieg wykonuje się często ze względów estetycznych, jak i funkcjonalnych.

2)      Plastyka powiek dolnych – polega na korekcie worków lub nadmiaru skóry pod oczami. Efektem zabiegu jest młodszy, bardziej wypoczęty wygląd.

 

Do kogo skierowany jest zabieg?

Zabieg blefaroplastyki jest odpowiedni dla osób, które mają nadmiar skóry na powiekach, opadające powieki, worki pod oczami lub inne oznaki starzenia w okolicach oczu.

 

Wskazania

1. Usunięcie worków pod oczami, przepuklina tłuszczowa powiek, wiotkość skóry  – ich obecność może wskazywać na nadmiaru tłuszczu i skóry w tych obszarach. Ich usunięcie pozwala na uzyskanie młodszego i bardziej promiennego spojrzenia.

2. Poprawa widzenia – jeśli skóra opada i staje się wiotka, powoduje uczucie ciężkości w okolicach oczu i zmniejszenie pola widzenia. Plastyka powiek pozwoli Ci cieszyć się lepszym widzeniem i większym komfortem.

3. Redukcja opadających powiek – przez opadające powieki twarz staje się zmęczona i smutna, korekta powiek może poprawić jej wyraz.

4. Odzyskanie pewności siebie

5. Pokreślenie urody – opadające powieki mogą utrudnić nakładanie makijażu, co może być to frustrujące dla osób, które chcą podkreślić swoją urodę.

 

 

Przebieg zabiegu

Zabieg plastyki powiek w Viva Estetica przeprowadzany jest w  znieczuleniu miejscowym. Cała procedura trwa od 1-2,5h w zależności od zakresu operacji.

1.       Konsultacja przedoperacyjna : Lekarz ocenia stan zdrowia, zleca badania, omawia oczekiwania oraz możliwe rezultaty.

2.       Operacja : chirurg wykonuje precyzyjne nacięcia w naturalnych załamaniach skóry, aby zminimalizować widoczność blizn. Następnym krokiem jest usunięcie nadmiaru skóry, a nacięcia zamykane są cienkini nićmi.

3.       Rekowalescencja : Po zabiegu Pacjent może odczuwać lekki dyskomfort, obrzęk i siniaki, które ustępują do kilku tygodni.

 

Źródło: Viva Estetica lek. Agnieszka Brzezicka - efekt po 2,5 tygodnia od zabiegu

 

 

Efekty plastyki powiek

Efekty blefaroplastyki są długotrwałe – mogą utrzymywać się wiele lat.

Jeśli marzysz o bardziej młodzieńczym wyglądzie, blefaroplastyka może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

 

Źródło: Viva Estetica lek. Agnieszka Brzezicka - efekt po 1 miesiącu od zabiegu

 

Kto wykonuje zabieg w Viva Estetica?

W Viva Estetica w Gdańsku zabieg blefaroplastyki (plastyki powiek górnych i dolnych) wykonuje lek. Agnieszka Brzezicka – specjalistka chirurgii plastycznej.

Pani Doktor zdobyła dyplom lekarza na wydziale lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, specjalizację z chirurgii plastycznej skończyła w Klinice Chirurgii Plastycznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Codzienna praca i liczne dyżury na oddziale chirurgii plastycznej pozwoliły Doktor na zdobycie i pogłębianie doświadczenia zawodowego w szeroko pojętej chirurgii plastycznej, na którą składa się chirurgia estetyczna, rekonstrukcyjna a także leczenie oparzeń. Wysokie poczucie estetyki, wyobraźnia a nade wszystko dbałość o zdrowie i życie pacjenta towarzyszą w pracy każdego dnia.

Doktor Agnieszka stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach i kursach z dziedziny chirurgii plastycznej. Jest też autorką i współautorką publikacji dotyczących komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej i ich zastosowania oraz posiada otwarty przewód doktorski dotyczący wpływu w/w komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej w terapii trudno gojących się ran. Ponadto należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu

tel. 58 358 85 00

Al. Zwycięstwa 48, Gdańsk 80-210

 

Telefon:

58 358 85 00

E-mail:

v@vivaestetica.pl