O nas

 

 

Centrum Medycyny Estetycznej Viva Estetica to luksusowe miejsce, w którym spełniają się najskrytsze marzenia o zdrowym i pięknym wyglądzie. Oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii w pięknych i ciepłych wnętrzach wykonywane przez profesjonalny i kompetentny zespół lekarzy i kosmetologów.

Zabiegi przeprowadzamy z wykorzystaniem najlepszych materiałów i najnowocześniejszych technologii sprzętowych jakie może zaoferować dzisiejsza medycyna estetyczna i kosmetologia.

shutterstock_213268618

W naszej działalności stawiamy na najwyższe standardy dbając o każdy proces w trosce o zdrowie naszych Pacjentów. Przykładamy olbrzymią wagę do jakości używanych produktów i ich sterylności. Korzystamy ze sprawdzonych, bezpiecznych i przede wszystkim skutecznych urządzeń posiadających szereg funkcji, które indywidualnie dostosowujemy do potrzeb Pacjenta.

 

Stanowimy zbilansowany zespół specjalistów, którzy współpracują ze sobą aby osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe. Do każdej terapii podchodzimy holistycznie stawiając na dokładną diagnozę, dobór odpowiedniego planu leczenia oraz skierowanie do odpowiedniego specjalisty.

Poznaj zespół
nowa_marka_Grupy_Vivadental

Viva Estetica to nowa marka Grupy Vivadental. 30-letnie doświadczenie w leczeniu i upiększaniu zębów i doskonała znajomość potrzeb naszych Pacjentów ukierunkowały nas do stworzenia marki opartej o te same wartości, na których oparta jest działalność stomatologiczna - Klinika Vivadental. Oba lokale mieszczą się w tym samym budynku zlokalizowanym w Centrum Gdańska. Tym samym możemy zaoferować Państwu pełen zakres usług zdrowia i estetyki twarzy i ciała.

 

Nadrzędnym celem strategicznym naszych działalności jest budowa wartości marek Viva Estetica i Vivadental opartej o jakość, poziom umiejętności, potencjał technologiczny i zaplecze dydaktyczne.

Przejdź do oferty

Al. Zwycięstwa 48, Gdańsk 80-210

 

Telefon:

58 358 85 00

E-mail:

v@vivaestetica.pl