Dlaczego zabiegi medycyny estetycznej warto wzbogacać o zabiegi z zakresu kosmetologii?

mloda-kobieta-robi-zabieg-na-twarz-w-kosmetyczce_7502-7514

Medycyna estetyczna – cud naszych czasów. Z jej pomocą można rozwiązać niejeden problem, który spędza nam sen z powiek. Możemy pozbyć się lub zmniejszyć zmarszczki, wyrównać i powiększyć usta, wyleczyć bruksizm, uśmiech dziąsłowy, zmniejszyć asymetrię twarzy, zarysować linię żuchwy i wiele innych.

 

Jednak czy sama medycyna estetyczna jest dla naszej skóry wystarczająca? Czy wystarczy odwiedzić lekarza raz na pół roku/ rok, by cieszyć się gładką jędrną, rozświetloną skóra przez długie lata? Na szczęście tuż obok medycyny estetycznej idzie kosmetologia, która jest nieocenionym wsparciem dla zabiegów inwazyjnych. Medycyna estetyczna razem z kosmetologią uzupełniają się wzajemnie i w połączeniu dają najlepsze efekty.

 

Masz problem ze zmarszczkami? 

 

Jeśli masz problem ze zmarszczkami i wiotką skórą najlepiej rozpocząć terapię od wzmocnienia struktury skóry. Takie terapie kosmetolog rozpoczyna od Dermapena, mezoterapii igłowej, oczyszczenia skóry, fali radiowej lub zabiegów z kwasami chemicznymi. Dermapen ma za zadanie zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek, a mezoterapia dodatkowo nawodni tkankę przed zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Następnie na tak przygotowanej skórze można wykonywać bo, wypełniacze oraz stymulatory.

 

Dzięki terapiom łączonym skóry naszych pacjentek są odpowiednio przygotowane do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Efekty są spektakularne oraz dłużej się utrzymują. Współpraca kosmetologów z lekarzami jest bardzo ważna, ponieważ wtedy otrzymujemy najlepsze rezultaty, dzięki takim połączeniom Twoja skóra będzie odświeżona, bardziej napięta i gładka. Jeśli boisz się skorzystać z zabiegów igłowych, zachęcamy do skorzystania z masażu kobido u naszego specjalisty. Zabieg kobido wykonany w serii daje niesamowite efekty liftingujące, a dodatkowo cudowne odprężenie. Efekt zobaczysz już po pierwszym razie.

 

Jak uzyskać efekt pieknych, pełnych ust?

 

Jeśli chcesz aby Twoje usta były pełne, symetryczne i miały nasycony kolor warto skonsultować zabieg z lekarzem oraz linergistką, która nasyci Twój kolor ale również uzupełni braki pigmentacyjne przy linii ust. Następnie lekarz nada Twoim ustom objętości! Efekt końcowy tego połączenia będzie piorunujący a twoje usta piękne jak nigdy.

 

Kosmetologia w walce z niedoskonałościami naszej skóry.

 

Może zmagasz się z tłuszczykiem, który jest wyjątkowo oporny i myślisz nad zabiegiem lipolizy iniekcyjnej. Nie ukrywamy, lipoliza potrafi zdziałać cuda! Lecz jeśli boisz się, że twoja skóra straci formę, kosmetologia jak zawsze ratuje sytuację i może zaproponować Ci zabiegi ujędrniająco- wyszczuplające. W naszych gabinetach znajdziesz takie urządzenia jak Icoone Laser Med 2 oraz Venus Legacy. Te dwa zabiegi dają świetne połączenie i rezultaty których się nie spodziewasz. Jeśli jednak masz problem z utratą jędrności warto rozszerzyć taką terapię dodatkowo o zabieg ujędrniający z wykorzystaniem Profhilo Body.

 

Zabiegi z użyciem laseru Fotona, kosmetologia może uzupełnić o zabiegi z użyciem peelingów chemicznych, które ujędrnią i odświeżą skórę, zmniejsza widoczność zmian pigmentacyjnych oraz zmniejszą drobne zmarszczki. Terapię można zakończyć zabiegami mezoterapii mikroigłowej z użyciem specjalnie, indywidualnie dobranej ampułki.

 

Klucz do sukcesu - zabiegi medycyny estetycznej wzbogacone o zabiegi z zakresu kosmetologii!

 

Te kilka przykładów świetnie obrazuje to jak medycyna estetyczna i kosmetologia mogą iść ze sobą w parze. Holistyczne podejście jest najlepszym podejściem, ponieważ w tym wypadku działamy na spektrum problemów z którymi zmagają się nasze pacjentki. Lekarz i kosmetolog działają od wewnątrz i na zewnątrz organizmu i to właśnie daje najlepsze efekty.

 

„Nasi pacjenci bardzo chętnie korzystają z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej połączonej z kosmetologią. Dzięki terapiom łączonym jesteśmy w stanie podejść do każdego problemu inną technologią lub połączyć kilka razem nawet w trakcie jednego zabiegu. Wykonując zabiegi łączone zawsze osiągamy niesamowite efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. U nas w klinice pracuje sześciu lekarzy oraz dwóch kosmetologów, którzy współpracują, tworząc razem wzbogacone terapię zabiegowe. Układamy terapię tak, aby oczekiwania pacjentów zawsze były spełnione, a rezultaty cieszyły nas wszystkich. Viva Estetica wyróżnia się na tle innych klinik, ponieważ stawiamy na wspólne terapię i nowoczesne rozwiązania.”

 - kosmetolog Julia Walasiewicz


Serdecznie zapraszamy

tel. 58 358 85 00

Al. Zwycięstwa 48, Gdańsk 80-210

 

Telefon:

58 358 85 00

E-mail:

v@vivaestetica.pl