Lek. med. Jerzy Iskrzycki

jerzyiskrzycki-kopia13

Lekarz i wykładowca zajmujący się dziedzinami chorób wewnętrznych, endokrynologii oraz ekspert medycyny estetycznej i Anti-Aging.

 

  • wieloletnie doświadczenie w chorobach wewnętrznych oraz endokrynologii (praca w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, szpitalnym oddziale ratunkowym oraz jako lekarz konsultant chorób wewnętrznych w Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku)
  • wieloletnie doświadczenie w medycynie estetycznej oraz anti-aging, które uzyskał jako uczestnik licznych konferencji i szkoleń; obecnie wykładowca oraz twórca terapii autorskich.
  • lekarz społecznik zaangażowany w pracę Porozumienia Rezydentów oraz Komisji Młodych Lekarzy przy Izbie Lekarskiej.
     

Dr Jerzy ukończył studia na wydziale lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z wyróżnieniem Nagrody Rektora. Odkrywanie tajemnic ludzkiego ciała stało się nie tylko pracą, ale i pasją. Od 2015 roku Dr Jerzy był zawodowo związany z Kliniką Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych. Od lat niosąc pomoc pacjentom wykorzystywał swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie chorób wewnętrznych, endokrynologii oraz medycyny anti-aging.

 

Od 2014 roku jako lekarz związany z branżą medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach by stale podnosić swoje kwalifikacje, m.in. ukończył podyplomowe studia Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologii Estetycznej z najwyższym wyróżnieniem, brał udział w CadaverLab Training, warsztatach technik zaawansowanych i wielu innych. Ponadto Dr Jerzy od lat jest wykładowcą uczelni wyższych, m. in. Gdańskiego Uniwersytety Medycznego dzieląc się doświadczeniem z przyszłymi absolwentami kierunków lekarskiego lub lekarsko dentystycznego, czy Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku prowadząc przedmioty z zakresu podstaw medycyny estetycznej oraz chirurgii estetycznej dla kierunków kosmetologii oraz kosmetologii onkologicznej.

IMG_0668IMG_1434 (2)IMG_0103DSC09950IMG_0669

Al. Zwycięstwa 48, Gdańsk 80-210

 

Telefon:

58 358 85 00

E-mail:

v@vivaestetica.pl