NOWOŚĆ - CHIRURGIA PLASTYCZNA W VIVA ESTETICA

Projekt bez nazwy (17)

W dzisiejszych czasach dbanie o wygląd i poczucie własnej wartości stanowią bardzo ważny element naszego życia.  Kliniki medycyny estetycznej stale rozwijają ofertę, wprowadzając innowacyjne usługi, które pomagają osiągnąć pożądany efekt bez konieczności długotrwałej rekonwalescencji.  W Viva Estetica wśród nowych usług wyróżniają się : blefaroplastyka - plastyka powiek górnych i dolnych, plastyka uszu, liposukcja, lipotransfer, usuwanie zmian górnych, ginekomastia. Te usługi zdobywają coraz większą popularność ze względu na liczne korzyści dla Pacjentów. Nowe usługi chirurgii estetycznej w klinice Viva Estetica otwierają szerokie możliwości poprawy wyglądu oraz samopoczucia. W artykule przyjrzymy się bliżej zabiegom i omówimy, jakie korzyści te usługi przynoszą Pacjentom.

 

BLEFAROPLASTYKA Gdańsk (PLASTYKA POWIEK GÓRNYCH I DOLNYCH)

Skóra wokół oczu odgrywa kluczową rolę w wyrażaniu emocji oraz jako jedna z pierwszych obszarów, ulega procesom starzenia. Wraz z wiekiem skóra ulega rozciągnięciu, a znajdujące się pod nią mięśnie- osłabieniu, w wyniku czego nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej gromadzą się w okolicach powiek powodując opadanie brwi i  powiek, jak i zmarszczki i worki pod oczami.  Plastyka powiek, znana również jako blefaroplastyka, to popularny zabieg chirurgiczny, który pomaga poprawić wygląd powiek górnych lub dolnych. Dzięki temu zabiegowi można uzyskać odświeżony, młodzieńczy wygląd, przywracając jasność i witalność spojrzeniu.

 

Istnieje kilka powodów, dla których Pacjenci decydują się na blefaroplastykę

1. Usunięcie worków pod oczami, przepuklina tłuszczowa powiek, wiotkość skóry  – ich obecność może wskazywać na nadmiaru tłuszczu i skóry w tych obszarach. Ich usunięcie pozwala na uzyskanie młodszego i bardziej promiennego spojrzenia.

2. Poprawa widzenia – jeśli skóra opada i staje się wiotka, powoduje uczucie ciężkości w okolicach oczu i zmniejszenie pola widzenia. Plastyka powiek pozwoli Ci cieszyć się lepszym widzeniem i większym komfortem.

3. Redukcja opadających powiek – przez opadające powieki twarz staje się zmęczona i smutna, korekta powiek może poprawić jej wyraz.

4. Odzyskanie pewności siebie

5. Pokreślenie urody – opadające powieki mogą utrudnić nakładanie makijażu, co może być to frustrujące dla osób, które chcą podkreślić swoją urodę.

 

LIPOTRANSFER Gdańsk

 

Lipotransfer to bezpieczna oraz naturalna metoda pozbycia się zmarszczek i ubytków skóry, jak również często wykonywany w celu modelowania sylwetki. Zabieg polega na przeszczepie naturalnej tkanki tłuszczowej, gdzie jest jej zbyt wiele, a następnie wstrzyknięcie go w wybranym miejscu na ciele w celu zwiększenia objętości. Zabiegi wykonywane są na sali zabiegowej.

 

LIP LIFT Gdańsk – chirurgiczne powiększanie ust

Jednym z coraz popularniejszych zabiegów chirurgicznych jest zabieg LIP LIFT – czyli lifting górnej wargi. Pozwala on uzyskać naturalnie piękne usta poprzez chirurgiczne podniesienie ich pozycji. Procedura pozwala uwidocznić większą ilość czerwieni wargowej, co sprawia, że usta wyglądają pełniej. Rozwiązanie jest idealne dla osób, które z biegiem czasu zauważają, że czerwień wargoqa zaczyna zanikać, a usta stają się coraz bardziej płaskie.

 

PLASTYKA USZU (OTOPLASTYKA GDAŃSK)

 

OTOPLASTYKA, czyli chirurgiczna korekta uszu, jest bardzo często przeprowadzanym zabiegiem. Zabieg skierowany jest do osób, które czują dyskomfort związany z wyglądem swoich uszu (kształt, rozmiar, asymetria). 

Chirurgiczna korekta uszu może być wykonywana zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Dzieciom można przeprowadzić zabieg, kiedy uszy osiągną już swój pełny rozwój, czyli po ukończeniu 7 roku życia.

U dzieci zabieg może mieć pozytywny wpływ na samopoczucie i relacje z rówieśnikami, zwłaszcza gdy doświadczyły nieprzyjemnych komentarzy.

Podczas zabiegu chirurg usuwa nadmiar tkanki, modeluje chrząstki oraz przypasowuje uszy do głowy w naturalny sposób, nadając im bardziej estetyczny kształt i pozycję.  Po zabiegu, chirurg zamyka zacięcia za pomocą szwów, które w późniejszym czasie zostaną usunięte.

 

LIPOSUKCJA PODBRÓDKA GDAŃSK

 

Liposukcja podbródka to zabieg dla osób, które starają się pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej w tym obszarze. Stała się popularną i skuteczną metodą, której celem jest poprawa estetyki twarzy. Proces polega na odessaniu nagromadzonego tłuszczu w danym obszarze. Dzięki tej procedurze możliwe jest modelowanie linii żuchwy praz poprawa linii szczęki. 

 

GINEKOMASTIA GDAŃSK

Ginekomastia dotyka wielu mężczyzn, ale wciąż pozostaje tematem tabu i mało rozumianym zagadnieniem. Jest to termin, który określa przedłużony rozwój tkanki piersiowej u mężczyzn. Schorzenie może wystąpić w różnym wieku, zarówno u dorosłych mężczyzn, jak i chłopców w okresie dojrzewania. Ginekomastia wynika z nadmiernego nagromadzenia tkanki tłuszczowej lub z nadmiernego rozrostu gruczołów piersiowych.

 

Viva estetica oferuje nie tylko najnowocześniejsze technologie i sprzęt medyczny, ale także zapewnia bezpieczeństwo, sterylność oraz doświadczoną kadrę. Oto kilka powodów, dlaczego warto skorzystać z naszych usług:

1.     Bezpieczeństwo – specjaliści chirurgii posiadają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie w dziedzinie chirurgii plastycznej. Każdy Pacjent jest dokładnie oceniany pod kątem ewentualnych komplikacji i ryzyka.

2.     Sterylność – wszystkie procedury są przeprowadzone w warunkach pełnej sterylności.

3.     Doświadczona kadra – wieloletnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w licznych kongresach i szkoleniach.

4.     Indywidualne podejście do Pacjenta – nasz zespół pracuje z Pacjentem, aby pomóc osiągnąć pożądane efekty i w pełni zrozumieć oczekiwania.

5.     Śledzenie postępu – nasza opieka nie kończy się na zabiegu. Kontrole pozabiegowe oraz wsparcie są bardzo istotne, dlatego nasza klinika zapewnia kompleksową opiekę po zabiegu, aby zapewnić komfort oraz szybki powrót do codziennego życia.

6.     Rezultaty – dzięki zaawansowanym technologiom oraz doświadczonym specjalistom możemy pomóc Ci zwiększyć pewność siebie oraz poprawić swoją aparycję.

 

Zapraszamy do kontaktu

Al. Zwycięstwa 48, Gdańsk 80-210

 

Telefon:

58 358 85 00

E-mail:

v@vivaestetica.pl